Чарівний Львів

lvivЦе місто хоча б раз у житті повинна відвідати кожна людина. Його романтика і загадковість зможуть зачарувати будь-кого. У нього дуже багата історія, тут кожен камінь може розповісти про події, які відігравали важливу роль в житті України. Купуйте авіаквитки та вирушайте на екскурсію до Львова — ваш відпочинок буде незабутнім!
На жаль, за одну поїздку вам не вдасться подивитися весь Львів, але відчути міську атмосферу і оцінити гостинність місцевих жителів ви зможете. Деякі місця необхідно відвідати хоча б для того, щоб правильно оцінити це красиве місто. Обов’язково знайдіть час, щоб погуляти по Старому місту, Проспекту свободи, піднятися на Високий Замок, відвідати Личаківський цвинтар, музей старої школи. Відвідайте також Стрийський парк, обов’язково побувайте на шоколадній фабриці і, звичайно ж, купіть собі вишиванку на ярмарку. Тільки після цього Львів злегка відкриє вам свої таємниці.
Якщо ви є любителем піших прогулянок і приємного блаженства, ви обов’язково оціните атмосферу Старого міста. Загадкова обстановка підніме вам настрій і зігріє душу. На площі розташована велика кількість церков — тут поруч католицькі і православні, протестантські та вірменські, все це свідчить про комфортне співіснування багатьох культур. Центром Львова по праву вважається площа Ринок, на ній завжди пожвавлення за рахунок великої кількості кав’ярень і барів.
Знайдіть час для відвідування проспекту Свободи. Чудової краси театр, прикрашений трьома крилатими статуями, не залишить байдужими навіть затятих театралів. Південніше театру знаходяться красиві пам’ятники Тараса Шевченка та Адама Міцкевича.
Відвідавши Личаківський цвинтар, ви здивуєтеся архітектурним багатствам і 200-річною величністю. Кладовище є заповідником і має історичну цінність.
Стара школа мистецтв несе дуже велику місію — там немає нічого сучасного, збереглися лише експонати, які пройшли перевірку часом. Але найбільш значимою є знаменита Львівська галерея мистецтв, яка знаходиться в замку Потоцьких.
І, звичайно ж, підсолодіть собі життя — не забудьте побувати на шоколадній фабриці. Адже шоколад і кава є незмінними атрибутами Львова.
Львів дуже чарівне, побожне і висококультурне місто. У ньому проживало так багато талановитих людей, що їх вже важко перелічити, але кожен з них вніс свою лепту в історію цього чудового міста

Категории: Статьи

Теги:

Оставьте комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×
Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×