Гараж під СТО

sto   Наша компанія — фахівець з випуску металевих конструкцій і виробів з металу. Але все ж наше основний напрямок — випуск металевих оцинкованих гаражів. Для обшивки такого гаража використовується оцинкований або оцинкований-фарбований профнастил з покриттям з полімерного матеріалу.
Фахівці нашої компанії в максимально можливий термін зможуть професійно встановити новий і обладнати наявний у вас гараж під СТО.
Такий вид автосервісу як шиномонтаж є найбільш прибутковим тому цю ідею для бізнесу багато хто бере на озброєння. Але в той же час він вимагає чималих капіталовкладень. Прибуток цього бізнесу буде багато в чому залежати від того, де буде розташовуватися майбутня станція СТО. Найкращий варіант — поруч із заправними станціями і гаражними комплексами.
Використовуйте наявний у Вас гараж під СТО.
На самому першому етапі необхідно визначити профіль вашого автосервісу. Це може бути широкопрофільне СТО, яке виконує стандартний комплекс ремонтних робіт. Або ж вузькоспеціалізована СТО, специфікою якої буде рішення нестандартних завдань. На другому етапі потрібно буде визначити і придбати обладнання, необхідне для роботи. А на третьому етапі — підібрати висококваліфікований персонал.
Проблема, з якою доводиться стикатися всім новачкам — установка необхідного для хорошої роботи обладнання. Як правило, в майстернях виконується кілька видів робіт — зняття і заміна коліс, покришок, камер, балансування коліс і багато іншого. Тут все залежить від вашого фінансового становища. Установка компресорів, шиномонтажного обладнання, верстатів для прокатки дисків, домкратів, пресів, вулканізаторів, безумовно, буде коштувати недешево. Можна, звичайно, придбати дороге імпортне обладнання. Але для новачків спочатку краще купувати обладнання, за технічними характеристиками схоже з імпортними аналогами, але стоїть дешевше. Так, його дизайн залишає бажати кращого. Вітчизняне обладнання взагалі краще замовляти на заводах. Це дозволить Вам заощадити мінімум 30% від його ринкової вартості. Але тут, як говориться, вибір залишається за Вами. Врахуйте, що для подальшого розвитку свого бізнесу потрібно буде ще досить багато вкласти. Адже крім основного обладнання, потрібно придбання і витратних матеріалів — латок, клею, зарядних пристроїв, воронок, бочок, каністр та іншого.

Категории: Статьи

Теги:

Оставьте комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×
Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×