Як відчистити від іржі металеві вироби

Іржа — найбільший ворог металевих виробів. Її підступність добре відома і автовласникам, і домогосподаркам: одного разу «оселившись» на поверхні металу, вона починає прокладати собі шлях всередину, буквально роз’їдаючи матерію. Додаткові засоби захисту, завбачливо запропоновані виробниками, не завжди є достатньо дієвими.

Причин для цього існує чимало:

  • інтенсивне щоденне використання металевого виробу,
  • застосування засобів для очищення з агресивним хімічним складом,
  • вплив факторів зовнішнього середовища — високої вологості, дощу, снігу.

Все це суттєво послаблює захисний «бар’єр», роблячи металеву поверхню вразливою. Якщо іржа вже встигла завдати шкоди вашому металевому обладнанню, проте ще не «з’їла» його до кінця, є шанс його врятувати. Для цього часто застосовується метод так званого очищення камерного типу. Ця технологія дозволяє не лише ефективно зняти нагар та забруднення з металу, вичистити іржу, але й здійснити додаткове шліфування поверхні.

Після очищення виробу проводиться його пасивація, тобто нанесення додаткового захисного шару, який протидіятиме корозії. В якості діючої речовини виступає азотна кислота. Це підвищує результативність та тривалість ефекту очищення поверхні від іржі, продовжує термін корисної служби металевого виробу.

Зробити недорого та швидко комплексну очистку промислового обладнання, автомобільних деталей, домашнього посуду, ємностей для води може компанія Авангард Майстер. Тутешні фахівці мають неабиякий досвід роботи з найрізноманітнішими видами металевих виробів, від професійного харчового та технологічного устаткування до крихітних монет та нагород.

Прогресивна технологія очистки металу від іржі вже встигла довести свою ефективність, а вчасно «проліковане» обладнання служить своїм власникам значно довше.

Категории: Статьи

Оставьте комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×
Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×